Aranacak Kelime : Ticaret Fırsatları ÜrünlerFirmalar Gelişmiş Arama
Turkstyle.com hakkında

Turkstyle.com Dünya pazarı ile Türk üreticilerini birleştiren ticaret merkezidir. Modern dünyanın değişen dengeleri, ticaretin yapıldığı yöntemlerin gelişmesi rekabet piyasasını zorlaştırmaktadır. Günümüzde yüksek maliyetli reklam kampanyaları yaparak markalar oluşturmak mümkündür. Firmalar gazete, dergi, televizyon ve internet üzerinde kampanyalar yapmakta ve hedef kitlelerine ulaşmaktadır.

Bir ülkenin ihracatı o ülkedeki ticareti, üretkenliği, insan ve beyin gücünü gösterir. İhracat faaliyetleri ilk olarak devlette, daha sonra firmada başlar. İhracatta devlet desteği, kolaylık sağlanması ülke ekonomisi ve refahı için gereklidir. Devlet bürokrasiyi kolaylaştırır, ülke ve sanayii tanıtır. Sonraki adım, firmanın kendini tanıtması, bağlantıları güçlendirmesidir.


Firmaların yurtdışı bağlantılarının güçlendirmesi ve tanıtımdan aracı kurumlar veya kişiler, mümessiller büyük rol oynamaktadır. Mümessilimizin bağlantılarının güçlü olması, portföyünün geniş olması ihracatçının iş hacminin genişlemesine, yeni sipariş kalemleri getirecektir.


İhracat yapmak veya ihracatınız hacminizi arttırmak istiyorsunuz? Bunun için firmanızı yurtdışında tanıtmanız şart. Turkstyle.com sizin için bu çok büyük imkanları peşinde getiriyor. Internet üzerinde her gün yayınlanan reklamlarla, firma bilgileriniz, üretim aşamalarınız, referanslarımız, kullandığınız teknolojileri ziyaretçilere sunuyoruz.

Diğer web sitelerinden farkınız nedir?

Turkstyle.com, kendi tanıtımı ve üye firmaların tanıtımı için sürekli bir reklam kampanyası yürütmektedir. Bu reklam kampanyalarının en büyük özelliği, hedef olarak gördüğümüz firmaların dilinden konuşuyoruz. Çünkü bir insana kendi dilinde anlattığınız bilgi, farklı bir dilde anlattığınızdan 80 kat daha etkilidir.

Turkstyle.com' un amacı, Türk firmalarını Türkçe tanıtımına ek olarak, müşterileriniz dilinde tanıtır.

Reklam faaliyetlerimizi aynı hedef doğrultusunda sürdürmekteyiz. Müşterimizin dilinde reklam yapıyoruz ve yayınlıyoruz. Hergün İngilizce, Almanca, Rusça olarak Dünyanın en büyük arama motoru GOOGLE'da binlerce kişinin Turkstyle'i ziyaret etmeleri için reklam yayınlanır.

Üreticiden tüketiciye, Türkiye'den dünyanın dört yanına kadar uzanan zor ve uzun yolda Turkstyle'ınde bir katkısı olacağına inanıyoruz.

Üye olmak için tıklayın
Arkadaşına Tavsiye Et|Favorilerine Ekle
TurkStyle Hakkında | İletişim | Yardım

Dil Seçenekleri